Obozy RPG Kogis – opinie. Organizator, któremu możesz zaufać

Twoje dziecko jest zafascynowane RPG, czyli światem magii, fantastyki, uniwersum „Wiedźmina”, grami komputerowymi i planszowymi utrzymanymi w tej poetyce i estetyce? W takim razie masz gotowy pomysł na super wakacje dla niego. W tym roku postaw na obóz RPG, czyli imprezę młodzieżową, która od kilku lat jest prawdziwym hitem w ofertach organizatorów. Pozytywne opinie o obozach RPG Kogis, jednego z najlepiej ocenianych organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej, powinny Cię przekonać do zapisania dziecka właśnie na taką imprezę wakacyjną. Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

Czym właściwie są obozy RPG?

Obozy RPG to gratka dla młodych ludzi zafascynowanych estetyką fantasy – na przykład zaczytanych w prozie Andrzej Sapkowskiego. Popularność RPG nakręcił również sukces polskiej serii gier „Wiedźmin”, które cieszą się rozpoznawalnością na całym świecie.

Jeśli Twoje dziecko jest fanem RPG, a szukasz dla niego atrakcyjnego wypoczynku bez rodziców, to w ciemno możesz postawić na jeden z obozów dostępnych w ofercie Kogis – czołowego organizatora turystyki dziecięcej i młodzieżowej.

Dlaczego Kogis? Sprawdź program obozu!

Tym, co mocno wyróżnia Kogis na tle innych organizatorów jest program, który nie pozostawia miejsca na nudę i spełni oczekiwania każdego fana RPG. W programie znajdziemy mnóstwo aktywności bezpośrednio związanych ze światem fantasy. Co ważne, młodzi ludzie nie spędzają czasu przed komputerem, ale biorą udział w grach stylizowanych na estetykę RPG odbywających się głównie na świeżym powietrzu.

Tym samym dziecko nie tylko będzie mieć okazję do realizowania swojej pasji, ale też odpocznie od elektronicznych gadżetów, dotleni się, będzie mieć bliski kontakt z przyrodą i nadrobi zaległości w aktywności fizycznej.

Wykwalifikowana i zaangażowana kadra

Wielką zaletą obozów RPG organizowanych przez Kogis jest kadra obozowa. Tworzą ją nie tylko opiekunowie z wieloletnim doświadczeniem, ale także osoby, które same fascynują się tematyką RPG, dzięki czemu są wiarygodne dla młodych ludzi, stanowią dla nich inspirację i mogą skutecznie zachęcać wszystkich obozowiczów do wspólnej zabawy.

Atrakcyjne wycieczki

W ramach każdego obozu młodzi ludzie biorą udział w wycieczkach, na przykład do atrakcyjnych turystycznie miast czy obiektów sportowych (jak aquapark). To bardzo dobrze urozmaica wakacje, dzięki czemu młodzież nie odczuwa przesytu żadnymi formami aktywności.

Wyjazdy z wielu miast

Tym, co często podkreśla się w opiniach na temat obozów RPG Kogis jest fakt, że wyjazdy są organizowane z różnych miast w Polsce, nie tylko tych największych, ale też np. z Piły, Bydgoszczy, Koła czy Kutna. Jest to o tyle istotny atut, że rodzice z mniejszych ośrodków mogą zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy na dojeździe na miejsce zbiórki.

Przebogata oferta obozów RPG

Obozy RPG to jedna ze specjalizacji Kogis. W ofercie tego organizatora znajdziemy kilka imprez adresowanych zarówno do dzieci, jak i młodzieży. Obozy RPG odbywają się nad morzem – w Darłówku lub w Łazach, nad jeziorem w urokliwym Czaplinku oraz w górach, a dokładnie w Bukowinie Tatrzańskiej. Pełną ofertę obozów RPG znajdziesz na stronie organizatora, na której możesz również zapoznać się z programem i zarezerwować miejsce dla dziecka.

Sprawdź opinie o obozach RPG Kogis i zafunduj dziecku super wakacje!

Po przeczytaniu tego artykułu prawdopodobnie nie masz już wątpliwości, że obóz RPG to znakomita propozycja na wakacje dla Twojego dziecka. Poczytaj opinie innych rodziców na temat Kogis i utwierdź się w wyborze właśnie tego organizatora.

Z pełną ofertą obozów młodzieżowych zapoznasz się na stronie internetowej Kogis.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.