Promocje na kolonie i obozy Kogis – znajdź super ofertę przed startem wakacji!

Każdy rodzic, który od pewnego czasu szuka zorganizowanej imprezy wakacyjnej dla swojego dziecka, doskonale wie, że nie jest tanio. Jeszcze 10-15 lat temu śmiało było znaleźć obóz czy kolonię w Polsce za około 1000-1200 zł za 10-dniowy pobyt. Dziś jest to niemal niewykonalne, ponieważ ceny imprez turystycznych drastycznie wzrosły. Tym bardziej cieszy, że firma Kogis ogłasza promocję na kolonie i obozy, co pozwoli rodzicom złapać finansowy oddech i zapewnić dziecku tak potrzebny wypoczynek w atrakcyjnym miejscu. Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

Kogis – co warto wiedzieć o tej firmie?

Kogis to jeden z najbardziej doświadczonych i renomowanych organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce. Firma od kilkunastu lat specjalizuje się w organizowaniu kolonii i obozów, mając w swojej ofercie kilkadziesiąt najróżniejszych imprez dla dzieci w wieku od 5-6 do 18 lat.

Mocną stroną Kogis jest bogata oferta kolonii i obozów. Znajdziesz w niej mnóstwo imprez tematycznych, dzięki czemu bez problemu zafundujesz dziecku atrakcyjne wakacje. Kogis organizuje m.in. kolonie i obozy:

  • Sportowe;
  • Artystyczne;
  • Anime i manga;
  • Harry Potter;
  • Minecraft;
  • Pod żaglami;
  • W siodle;

Jeśli Twoje dziecko ma jakąś pasję czy hobby, to na pewno warto zafundować mu wakacyjny wypoczynek w gronie rówieśników podzielających te zainteresowania. Dzięki temu pociecha na 100% wróci do domu roześmiana od ucha do ucha, zainspirowana i z naładowanymi bateriami.

Warto podkreślić inne atuty oferty Kogis, czyli wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę, bogaty program, wyjazdy z różnych miast w Polsce oraz dostępność kolonii i obozów w najatrakcyjniejszych zakątkach naszego kraju, w tym nad morzem, nad jeziorem czy w górach.

Martwisz się rosnącymi kosztami życia? Zapoluj na atrakcyjną promocję

To zrozumiałe, że coraz więcej rodziców zaczyna mocno pilnować budżetu domowego i zastanawia się, na czym można zaoszczędzić. Jest to bezpośredni skutek wysokiej inflacji, realnego spadku płac oraz wysokich rat kredytów po gwałtownych podwyżkach stóp procentowych.

Letni wypoczynek dziecka nie jest jednak czymś, co należy „wyciąć” z budżetu w pierwszej kolejności. Pociecha powinna odpocząć po trudach roku szkolnego, wyjechać z domu, aby stęsknić się za rodzicami i przyjaciółmi. Nie bez znaczenia jest również to, że dzieci – z czego rodzice często nie zdają sobie sprawy – doskonale orientują się w sytuacji finansowej rodziny, dlatego nie powinny mieć poczucia, że to na nich szuka się oszczędności.

Nie musisz oczywiście hołdować zasadzie „zastaw się, a postaw się”. Pomimo stosunkowo wysokich cen imprez wakacyjnych dla dzieci i młodzieży, wciąż można znaleźć kolonie i obozy w rozsądnych cenach, dostępnych nawet na kieszeń przeciętnie sytuowanej rodziny. Przoduje w tym Kogis, zwłaszcza w okresie obowiązywania promocyjnych cen.

Ile kosztuje obóz letni dla dziecka?

Ceny imprez wakacyjnych dla dzieci i młodzieży są bardzo różne i wahają się od około 2000 do 3000 zł za 10 dni. Korzystając z promocji można obniżyć ten koszt o kilkaset złotych, co jest już bardzo kuszącą propozycją – zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę, że rodzinny wyjazd z dzieckiem, nawet w Polsce, będzie znacznie droższy w dobie wysokich cen noclegów, nie wspominając już o jedzeniu i paliwie.

Rada

Pomysł zafundowania dziecku wakacyjnego wyjazdu warto zacząć realizować z wyprzedzeniem i np. odkładać środki z programu Rodzina 500+.

Sprawdź aktualne promocje na kolonie i obozy Kogis

Kogis regularnie organizuje atrakcyjne promocje, dzięki którym więcej rodziców może sobie pozwolić na zafundowanie dziecku świetnego wypoczynku. Wysokość rabatu nie jest stała – wszystko zależy od rodzaju i tematyki imprezy, terminu oraz oczywiście długości pobytu. Możesz natomiast przyjąć, że korzystając z promocji Kogis zaoszczędzisz kilkaset złotych, co jest sporą ulgą dla budżetu domowego.

Z aktualnymi promocjami na kolonie i obozy Kogis zapoznasz się na stronie internetowej https://www.kogis.pl/promocje/.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.